Chemia - "Par-Lux" -Parapety-Podbitki-Panele-Listwy-Tarasy-Rynny-

Idź do spisu treści

Menu główne:

Oferta

CHEMIA BUDOWLANA

EEKSIL producent impregnatów oraz środków do czyszczenia kamienia naturalnego oraz konglomeratu.

Środki zastosowane w produktach firmy Eksil są przeznaczone do impregnacji oraz pielęgnacji kamienia takiego jak Granit, Marmur, Aglomarmur czy kostka brukowa.
Zastosowanie produktów do impregnacji pozwala cieszyć się parapetami czy blatami bez obawy o plamy które mogą powstać w codziennym użytku. Środki czystości nadają powierzchni kamienia lśniący blask oraz zapewniają ochronę przed chłonięciem wilgoci.

KLEJE, PIANY SOUDAL
piany montażowe które posiadamy w sprzedaży są nalepszych i renomowanych firm. Jakość materiałów montażowych jest godna polecenia. Piany montażowe pomagają w mocowaniu parapetów oraz okien, taśmy do ciepłego montażu firmy soudal pozwalają utrzymać odpowiednie normy montazu okien jak i pełną cyrkulację powietrza. Polecamy kleje montażowe (do PCV, steropianu, metalu, drewna, gumy itp...) Piany montażowe dzielimy na nisko oraz wysoko prężne co pozwala dostosować piankę do odpowiedniej pracy. Posiadamy najniższe ceny na rynku pian oraz klejów montażowych. Wydajność pianki SOUDAL MAXI sięga 67litrów (puszka 870ml.).

NOWOŚĆ : KLEJ BUDOWLANY SOUDAL wiecej...

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego