Elewacje - "Par-Lux" -Parapety-Podbitki-Panele-Listwy-Tarasy-Rynny-

Idź do spisu treści

Menu główne:

Oferta

ELEWACJE

KERRAFRONT to nowoczesna okładzina, zaprojektowana specjalnie dla zastosowań zewnętrznych.

Zastosowanie innowacyjnej technologii KERRACORE pozwoliło połączyć w produkcie walory estetyczne i użytkowe. Jako jedyny na rynku posiada 10-letnią gwarancję. Wyjątkowo  trwały  i odporny  na zmienne warunki atmosferyczne, nie wymaga regularnej konserwacji, nie płowieje i nie zmienia kształtu pod wpływem  promieni  słonecznych i temperatury. Dzięki elastyczności, niskiej wadze produktu oraz prostym łączeniu montaż jest łatwy i szybki

Siding winylowy,
stanowi odpowiednik sidingu drewnianego i wywodzi się z USA i Kanady, gdzie obecnie jest najczęściej wybieranym pokryciem fasadowym.
Produkt ten sprawdzi się jako elewacja zarówno na budynkach mieszkalnych jak i obiektach publicznych. Gwarantuje trwałą i estetyczną fasadę na lata.
Niewielki ciężar, wygodny transport oraz prosty i szybki montaż, który nie wymaga specjalistycznych zabiegów i narzędzi pozwala na wykonanie elewacji z sidingu winylowego o każdej porze roku i we własnym zakresie.
Żłobienia tworzące strukturę i odzwierciedlające naturalną fakturę drewna umożliwiają jednocześnie swobodne spływanie wody oraz ograniczają osadzanie się brudu na powierzchni fasady, dlatego pokrycie to nie wymaga żadnych dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych czy okresowego odświeżania przez cały okres użytkowania.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego