Parapety - "Par-Lux" -Parapety-Podbitki-Panele-Listwy-Tarasy-Rynny-

Idź do spisu treści

Menu główne:

Oferta

PARAPET WEWNĘTRZNY PCV


stanowi wykończenie powierzchni w pomieszczeniu. Ponieważ nie są narażone na warunki pogodowe, materiał, z jakiego są wykonane zależy tylko od funkcji pomieszczenia. Najczęściej stosowane materiały to drewno, kamień, kamień sztuczny, tworzywo sztuczne.


Dostępne szerokości: od 150 do
550mm (możliwość docięcia na dowolny wymiar w przedziale 50 do 530mm)
NOWOŚĆ w ofercie: Parpety PCV Softline (delikatnie zaokrągony kapinos) w kolorach :Orzech,Złoty Dąb, Biały, Marmur

PARAPET WEWNĘTRZNY Z PŁYTY MDF.

Specjalna płyta parapetowa drewnopochodna, wilgocioodporna (zielone zabarwienie płyty), produkowana na zamówienie firmy Magura, która posiada wyłączność w Polsce na ten produkt. Gęstość płyty - 800-810 kg/m3 wykonana jest z drewna drzew liściastych - dąb oraz buk ( drzewa iglaste mają dłuższe włókna, co obniża wartości użytkowe płyty )

1. okleina - folia PCV jest odporna na działanie światła słonecznego, na plamy i na zadrapania ( posiada dodatkowe powłoki zabezpieczające - filtry UV, powłoka antiscratch)

2. kleje - do produkcji parapetów używane są wyłącznie kleje producentów niemieckich (Henkel, JOVAT o wytrzymałości termicznej do 90° C).

PARAPETY ZEWNĘTRZNE

PARAPET Z KAMIENIA


wykonane z marmuru cechuje wysoka odporność na ścieranie oraz estetyczny i niepowtarzalny wygląd. Można stosować je przy oknach plastikowych, drewnianych, oraz stolarce aluminiowej. Granitowe można stosować wewnętrz oraz na zewnątrz budynków. Materiał jakim jest Granit jest jednym z najtwardszych kamieni dostępnych oraz stosowanych w budownictwie. Schody czy blaty pozwolą Państwu cieszyć sie długo i bezproblemowo pięknym kolorem który również jak marmur jest niepowtarzalny.
  Szerokość: do 120cm Długość: do 300cm
Aglomarmur jest przeznaczony do montażu wewnątrz pomieszczeń.

Przykład Samodzielnego montażu parapetu z kamienia:
https://www.youtube.com/watch?v=fDZDPOJ6i6k

NOWOŚCI 2018r.

WYPRZEDAŻ GOTOWYCH PARAPETÓW Z AGLOMARMUR -50%RABATU
(sprawdź który tobie będzie pasował)

PARAPET WEWNĘTRZNY NAKŁADKOWY


doskonała alternatywa parapetów komorowych którą wykorzystuje się do odnowienia parapetów betonowych lub lastriko. Nakładając nakładkę na stary parapet z betonu lub lastriko uzyskują Państwo nowy parapet który jest estetycznie wykończony w nowoczesnej kolorystyce.

MONTAZ PARAPETU PCV WEWNETRZNEGO

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego