Parapety - "Par-Lux" -Parapety-Podbitki-Panele-Listwy-Tarasy-Rynny-

Idź do spisu treści

Menu główne:

Oferta

PARAPET WEWNĘTRZNY PCV


stanowi wykończenie powierzchni w pomieszczeniu. Ponieważ nie są narażone na warunki pogodowe, materiał, z jakiego są wykonane zależy tylko od funkcji pomieszczenia. Najczęściej stosowane materiały to drewno, kamień, kamień sztuczny, tworzywo sztuczne.


Dostępne szerokości: od 150 do
550mm (możliwość docięcia na dowolny wymiar w przedziale 50 do 530mm)
NOWOŚĆ w ofercie: Parpety PCV Softline (delikatnie zaokrągony kapinos) w kolorach :Orzech,Złoty Dąb, Biały, Marmur

PARAPET WEWNĘTRZNY Z PŁYTY MDF.

Specjalna płyta parapetowa drewnopochodna, wilgocioodporna (zielone zabarwienie płyty), produkowana na zamówienie firmy Magura, która posiada wyłączność w Polsce na ten produkt. Gęstość płyty - 800-810 kg/m3 wykonana jest z drewna drzew liściastych - dąb oraz buk ( drzewa iglaste mają dłuższe włókna, co obniża wartości użytkowe płyty )

1. okleina - folia PCV jest odporna na działanie światła słonecznego, na plamy i na zadrapania ( posiada dodatkowe powłoki zabezpieczające - filtry UV, powłoka antiscratch)
2. kleje - do produkcji parapetów używane są wyłącznie kleje producentów niemieckich (Henkel, JOVAT o wytrzymałości termicznej do 90° C).

Parapety wewnętrzne wykonujemy z płyty MDF standard o grubości 18mm (G18), 22mm (G22), 25mm (G25), 30mm (G30) lub płyty MDF wilgocioodpornej o grubości 19mm (G19), 25mm (G25), 30mm (G30).
Długość minimalna parapetu to 300 mm, długość maksymalna 2500 mm(MDF standard) lub 2400 mm(MDF wilgocioodporny).

Szerokość minimalna to 100 mm, szerokość maksymalna 1200 mm.

Parapety powyżej długości maksymalnej występują w wersji łączonej (prawy, środkowy, lewy).

Kolorystyka parapetów z MDF.

PARAPETY ZEWNĘTRZNE

PARAPET Z KAMIENIA


wykonane z marmuru cechuje wysoka odporność na ścieranie oraz estetyczny i niepowtarzalny wygląd. Można stosować je przy oknach plastikowych, drewnianych, oraz stolarce aluminiowej. Granitowe można stosować wewnętrz oraz na zewnątrz budynków. Materiał jakim jest Granit jest jednym z najtwardszych kamieni dostępnych oraz stosowanych w budownictwie. Schody czy blaty pozwolą Państwu cieszyć sie długo i bezproblemowo pięknym kolorem który również jak marmur jest niepowtarzalny.
  Szerokość: do 120cm Długość: do 300cm
Aglomarmur jest przeznaczony do montażu wewnątrz pomieszczeń.

Przykład Samodzielnego montażu parapetu z kamienia:
https://www.youtube.com/watch?v=fDZDPOJ6i6k

NOWOŚCI 2018r.

WYPRZEDAŻ GOTOWYCH PARAPETÓW Z AGLOMARMUR -50%RABATU
(sprawdź który tobie będzie pasował)

PARAPET WEWNĘTRZNY NAKŁADKOWY


doskonała alternatywa parapetów komorowych którą wykorzystuje się do odnowienia parapetów betonowych lub lastriko. Nakładając nakładkę na stary parapet z betonu lub lastriko uzyskują Państwo nowy parapet który jest estetycznie wykończony w nowoczesnej kolorystyce.

MONTAZ PARAPETU PCV WEWNETRZNEGO

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego