Podbitka - "Par-Lux" -Parapety-Podbitki-Panele-Listwy-Tarasy-Rynny-

Idź do spisu treści

Menu główne:

Oferta

PODBITKA DACHOWA

PANEL PEŁNY 203mm lub 305mm*
panele pełne cechuj wysoka wytrzymałość oraz łatwość montażu.Zastosowanie systemu CLICK oraz podwyższona sztywność paneli gwarantują pewny, szybki i łatwy montaż. Półmatowa powierzchnia i struktura paneli doskonale imituje usłojenie drewna a idealnie dobrana kolorystyka umożliwia dopasowanie do najczęściej stosowanych elementów stolarki okiennej i drzwiowej, bram garażowych, czy połaci dachowych oraz pozwala na mycie wodą i detergentami.
Szerokość: 20cm długość: 400cm


Sposób montażu podsufitki BRYZA*kolor: czarny (wymiary: 400cm x 30,5cm)

PANEL KOMOROWY 10cm
panele Plastikowe (PCW) znakomite rozwiązanie nadające się do wyłożenia podbitki dachowej. Jeżeli cenią sobie Państwo trwałość oraz brak jakiejkolwiek potrzeby konserwacji elementów elewacji czy dachu to rozwiązanie dla Was. Panel o przekroju 10mm jest bardzo stabilny a dziesięć komór wewnątrz jest bardziej odporne na zgniatanie niż często spotykane na rynku 5komorowe panele o grubości 8mm.
Długość: 600cm Szerokość: 10cm

BLACHA TRAPEZ T8
blacha trapezowa stosowana na podbitkę dachową jest bardzo sztywna oraz stanowi jedną strukturę z dachem oraz okuciem dachu. Panel T
8 cięty na wymiar jest bardzo stabilny dzieki swojej przetłoczonej strukturze Doskonale wpisuje się w krajobraz i architekturę każdego regionu Polski. Przeznaczona jest dla klientów którzy cenią sobie delikatne kształty i trwałość.
Długość(cięte na wymiar z długości
): do 600cm Szerokość: 119cm Szerokość krycia:117cm(+-1cm)

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego