Panele Lamel VOX - Par-Lux

Przejdź do treści
Panele Lamel Linerio VOX
Panele ścienne
Lamele ścienne Linerio
Kącik do pracy, główna ściana w salonie, reprezentacyjne lobby w biurze – każda z tych przestrzeni potrzebuje stosownej oprawy. Lamele ścienne Linerio wyznaczą konkretną strefę we wnętrzu, nadając jej wyjątkowy charakter. Staną się nie tylko gustownym tłem dla zielonych roślin i ulubionych mebli, ale same będą odgrywać istotną rolę dekoracyjną we wnętrzu. Wystarczy wybrać jedną z trzech linii o nieco innej specyfice – S, M lub L.
Lamele na ścianę dostępne w asortymencie VOX różnią się kolorem, szerokością szczebelków oraz ich głębokością. Mamy sporą dowolność w ich układaniu. Możemy montować je pionowo, poziomo lub na ukos, sami decydując o tym, w jaki sposób ozdobią miejsce do relaksu, pracy czy snu. Ryflowane panele ścienne mogą dekorować skosy na poddaszu, a nawet całe sufity – dają mnóstwo możliwości aranżacyjnych!
KOLORY PANELI LAMELOWYCH LINERIO NA ŚCIANĘ
Lamele VOX różnią się nie tylko szerokością, ale także odcieniem. Są dostępne w trzech kolorach: natural, mocca i chocolate, czyli jasnym, średnim i ciemnym wybarwieniu.
Ciemnobrązowe lamele stworzą najbardziej kameralną przestrzeń – będą harmonijnie komponować się z fotelem o welurowym obiciu, dębowym biurkiem czy dużym lustrem w holu. Jasne panele ścienne pasują zarówno do salonu, jak i sypialni. Panele Linerio w kolorze mokka odnajdą się w każdej roli. Możemy zestawić je z rozmaitymi meblami i dekoracjami.
*1panel pokryje ścianę o szerokości 12.2cm i wysokości 265 cm.
Jeśli używasz listew wykończeniowych, dodaj ich szerokość do szerokości ściany i uwzględnij w kalkulacji.
WYMIARY
  • długość - 2650 mm
  • szerokość  - brutto 122 mm / netto 115 mm
  • grubość - 12 mm lub 21mm
  • opakowanie - 1 szt. (0,323 m²)
Napisz do Nas
Created by Par-Lux  2021
KONTAKT
tel: 18 547 02 02 fax: 18 443 47 17


Wróć do spisu treści