Parapety Stal, Aluminium - Par-Lux

Przejdź do treści
Parapety Stalowe i Aluminiowe
Parapety zewnętrzne
Parapet – poziome wykończenie ściany pod oknem.
Podział parapetów
    • parapety zewnętrzne – umieszczone po stronie zewnętrznej, montowane ze spadkiem na zewnątrz dla ułatwienia odprowadzenia wód deszczowych. Parapety zewnętrzne narażone są na działanie warunków atmosferycznych. Wykonywane są z blach stalowych (ocynkowanych lub powlekanych tworzywem), blach aluminiowych, kamieni sztucznych, kamieni naturalnych (najczęściej granitu), wyklejeń ceramicznych (najczęściej za pomocą klinkieru).
Przekrój parapetu klasyczny (kanciasty kapinos)
Przekrój parapetu softline (półokrągły kapinos)
Parapety Stalowe i Aluminiowe
-Wykonane z blachy stalowej ocynkowanej i zabezpieczonej wieloma warstwami a następnie powlekane poliestrem odpornym na różne warunki atmosferyczne. Przeznaczone do montażu na zewnątrz z oknami PVC i Drewnianymi.
Ich zaletą jest estetyka i trwałość za niską cenę. Występują w różnych kolorach i wymiarach na życzenie klienta. Szerokość – typowe wymiary: 9cm; 12,5cm; 15cm; 17,5cm; 20cm; 22,5cm; 25cm; 27,5cm; 30cm, 32,5cm; 35cm; 40cm. Grubość 0.75mm , parapety zabezpieczone są folią ochronną.
-Wykonane są z blachy aluminiowej powlekane poliestrem w kolorze białym (RAL. 9016) i brązowym (RAL. 8019). Parapety aluminiowe zewnętrzne stanowią doskonałe zabezpieczenie przed wpływami warunków atmosferycznych są funkcjonalne, niepalne, łatwe w montażu i właściwie osadzone- stabilne, nie wymagają żadnych zabiegów konserwacyjnych.
Napisz do Nas
Created by Par-Lux  2021
KONTAKT
tel: 18 547 02 02 fax: 18 443 47 17


Wróć do spisu treści